محل تبلیغات شما

آسمانی مهربانم سلام , بهترین فرشته خدا در زمین سلام

مثل همیشه از خدای پشت بام هایم برایت بهترین ها را می خواهم.بهترین ها را.سلامتی , قلبی آرام دلی خوش و

ببخشید که اگر دیر آمدم و برایت پست گذاشتم , می دانم که چقدر برای شکستگی مچ پای من نگران بودی و من تاثیر دعای همیشه متجابت را در خودم حس می کردم

خدا را شاکرم بابت نعمت مهجزه ات ممنون بابت دعاهای همیشه مستجابت در حق برادرت 

اما خبر خوب اول 

بهترین فرشته دنیا , خدا را شکر بعد نزدیک به 100 روز مچ پایم تقریبا خوب شده است و حتی اخیرا باز هم رانندگی می کنم , چند روزی از فیزیوتراپی مانده است , ولی دکتر فیزیوتراپ هم راضی است .فرشته جان , نمی دانی چه روزهای سختی گذشت ولی من به یمن دعاهای تو مطمن بودم از این اتفاق و امتحان سخت نیز خواهم گذشت, که خدا را شاکرم که این اتفاق هم افتاد

و اما خبر خوب دوم

خبر خوب دوم اینکه , بالاخره بعد از سال ها انتظار ( مدیر) شدم , من تا به حال 3 بار تا مرحله مدیر شدن پیش رفته بودم , اما هر بار متاسفانه آشکارا و پنهان پارتی بازی شد, فرشته اینگونه پست ها در سازمان ما توصیه وزیر و یا نامه نمایندگان مجلس را می خواهد , ولی من آنقدر خوب کارکردم و نتایج کارم خوب بود و خدا کمک کرد , که بالاخره این اتقاق  افتاد و من مدیر, یکی از کلیدی ترین و پر چالش ترین پست های سازمان مان شدم , من این را از خدا و دعاهای روح پدرم و دعای مادرم و  دعاهای همیشه همراه تو در حق خودم  می دانم

به نظرم  در دنیا عادی وتکراری می شود , جز آسمانی دوست داشتن و من تو را با تمام ذرات وجودم , آسمانی دوست دارممممممممممممم

خدایا به حق همین باران

عکس های سفر کرمانشاه

و اما خبر های خوب...

خدا ,ها ,فرشته ,آسمانی ,مدیر ,ولی ,و من ,را می ,ها را ,آسمانی دوست ,بهترین ها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها