محل تبلیغات شما

آسمانی بی نشانه ام سلام. محجوب ترین فرشته خدا سلام

امیدوارم که حال خودت و حال دل مهربانت , خوب خوب ؛ خوب باشد , امیذوارم که در این بی خبری ها , حال هرکس که حتی ذره ای دوستش داری و یا ذره ای دوستت دارد , عالی باشد , عالییییییی

فرشته مهربان ,خواستم این دوعید قربان و غدیر را تبریک بگویم واز خدا برایت در این اعیاد بهترین برکات را بخواهم 

مهربان ترین فرشته خدا , الان تعطیلات تابستانی ما در شرکت است و البته من چند روزی از آن را کشیک آمده ام , هفته گذشته , با همین پای تازه خوب شده ام , خدا را شکر توانستم تا دو شهر کرمانشاه و جوانرود رانندگی کنم و بچه ها را یک سفر تابستانی ببرم , هر چند هوا آنجا گرم بود ولی واقعا طبیعیت کرمانشاه و آثار باستانی آن  عالی است

از این سفر کرمانشاه یک سری عکس گرفتم که برایت در قسمت (درباره من  مدیر وبلاگ) و همجنین در قسمت ( ادامه نوشته  ) می گذارم تا ببینی.

ببین دادشت چقدر در این یکسال به نظر پیر تر شده , عکس بچه ها هم هست که بزرگ شدند , گفتم که شاید جالب باشه.

به نظرم همه آدم ها را می شود با دوست داشتن های زمینی ,دوست داشت, ولی تنها یکی است و تنها یکی می تواند باشد , آنکه هر کسی می تواند آن را آسمانی دوست داشته باشد.و من تورا و تنها تو را و تنها تو را آسمانی دوست دارممممممممممممممممممممممممممممممممممم

خدایا به حق همین باران

عکس های سفر کرمانشاه

و اما خبر های خوب...

ها ,دوست ,خدا ,کرمانشاه ,آسمانی ,ام ,و تنها ,در این ,بچه ها ,کرمانشاه و ,آن را

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها